Magda Skrzypczak

Poznaj mnie, choć trochę, zanim oddasz się w moje ręce 😉

Magda Skrzypczak Fotografia

Magda Skrzypczak

Krótki opis

Fotografia noworodkowa i rodzinna to nie tylko moja praca, to przede wszystkim moja pasja. Uwielbiam pracować z tymi najmłodszymi modelami, zatrzymywać na zdjęciach ich malutkie noski, stópki, rączki, które przecież tak szybko się zmieniają. Chwytać w locie najszczersze dziecięce uśmiechy i zafascynowane światem spojrzenia. Czuję się spełniona i zrealizowana, bo mogę tworzyć coś tak pięknego, sprawiając w ten sposób ogromną radość rodzicom, dziadkom, bliskim.

Wybrane zdjęcia

Kiedy kupiłam pierwszy aparat, nie sądziłam, że tak mnie to wciągnie. Chciałam po prostu uwieczniać szczęśliwe chwile, a że pierwsze moje zdjęcia dalekie były od mojej wizji, zaczęłam uczyć się i ćwiczyć, inwestować i rozwijać się. Przepadłam całkowicie, kiedy urodziłam dziecko. On był moim pierwszym noworodkiem, którego zdjęcia całkowicie mi nie wyszły, ale wtedy bardzo zapragnęłam związać się z fotografią dziecięcą zawodowo. Każdego dnia uczę się nowych rzeczy, każdy sfotografowany szkrab, to dla mnie źródło wiedzy i praktyki.

Ważne było dla mnie znalezienie własnej estetyki. Lubię ciemne zdjęcia, dechy, neutralne barwy, połączone z jednym silnym kolorem. Lubię też monochromatyczne stylizacje, gdzie bawię się teksturą. Kocham piękne cienie, które nadają wyjątkowej plastyki. Najchętniej fotografuję małe golaski (nie znajdziecie u mnie tony ubranek). Różne akcesoria stosuję w umiarze, czasem nawet w ogóle, zawsze wybieram gadżety z naturalnych materiałów, najwyższej jakości.

Ogromną radość sprawia mi, gdy ktoś czuje te same klimaty i docenia moje zdjęcia, a na sesji ufa mi w kwestii doboru stylizacji.