Nie macie czasami tak, że tracicie kilka dni na poszukiwaniach oryginalnego pomysłu na prezent, a potem i tak zastanawiacie się czy „to coś” na pewno się przyda?

To ja dorzucę jeszcze jeden pomysł, nad którym warto się zastanowić. Sesja! Zdjęcia są niezaprzeczalnie piękną pamiątką, która za każdy razem będzie przywoływać wspomnienia. Zdjęcia nie wyjdą z mody, nawet gdy miną dekady, nie wyrastamy z nich, nie znudzimy się nimi, zdjęcia zawsze pasują do wnętrza i nawet te najbardziej obciachowe, przywołują radość i piękne wspomnienia.

Ja uwielbiam zdjęcia. Za każdym razem gdy odwiedzam mamę, wyciągam album z szafy i przypominam sobie jacy wszyscy kiedyś byliśmy. Dlatego uważam, że sesja to cudowny prezent.

Doskonały prezent na narodziny czy chrzest to sesja noworodkowa, niemowlęca czy rodzinna, aby babcia z dumą mogła postawić zdjęcie wnucząt na regale, by rodzice zawiesili na ścianie portret swojego największego skarbu, i aby wreszcie ten dorosły kiedyś człowiek mógł pokazać swoim dzieciom, jak bardzo są do niego podobne.

Mam też pomysł na prezent dla przyszłej mamy – sesja ciążowa, aby zawsze pamiętała, jak pięknie wyglądała i jak bardzo była wtedy szczęśliwa 🙂

W cenniku znajdziesz wszystkie dostępne aktualnie oferty. Każdą z nich możesz wykupić jako prezent. Do każdej sesji dostajesz ode mnie eleganckie zaproszenie na sesję, które podarujesz wybranej przez siebie osobie.

Share this post
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on mix
Share on pocket
Share on telegram
Share on whatsapp