Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Mam nadzieję, że będą piękne w tym roku. Bardziej optymistyczne, niosące nadzieje na przyszłość. Pachnące choinką, piernikiem i pomarańczami, spędzone w gronie najbliższych, kochających nas osób.

Mam nadzieję, że radość będzie wypełniała Wasze domy i wylewała się z nich każdą możliwą dziurą na Warszawskie ulice.

Uwielbiam ten okres. Jedną z najbardziej ulubionych rzeczy jaka zaczyna moją świąteczną gorączką to sesje! Muszę się Wam przyznać, że już w lipcu zaczynam planować scenki (hihihi). A wrzesień to już w ogóle szał. Milion pomysłów na minutę, najpierw nie mogę się zdecydować na kolorystykę, potem pół dnia tracę rozmyślając, jakie wybrać lampki, wertuje setki stron internetowych i olx, a pod nosem nucę świąteczne hity lat 80-90. No piękny jest to dla mnie czas!

Pod koniec września uruchamiam także zapisy. Na pewno będą jakieś terminy dla spóźnialskich, którzy obudzą się w grudniu, ale ogólnie większość świątecznych terminów to listopad. Dlaczego? A no dlatego kochani, że chcę Wam jak najszybciej przekazać zdjęcia. Żebyście mogli rozesłać świąteczne kartki, żebyście zdążyli wydrukować zdjęcia w wielkim formacie i powiesić na ścianie, żebyście przygotowali świąteczne prezenty dla dziadków ze zdjęciami. Tak! Taka sesja to świetny pomysł na świąteczny prezent!

Dlatego nie ociągajcie się! Rezerwujcie termin! Będzie na pewno cudownie, bo kocham tworzyć dla Was tę magię.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z zeszłorocznych świątecznych scenek. W tym roku na pewno będzie … inaczej 😀 Inne kolory, inna koncepcja, ale na pewno będzie się świecić, będzie świątecznie i na pewno pięknie!

Link do rezerwacji:

https://magdaskrzypczak.mafelo.net/book#/service/1995

Share this post