Koniec roku to okres wyjątkowy – magiczny i klimatyczny. Wszyscy odliczają dni do świąt, biegają za prezentami, dekorują domy. To także czas, w którym część z Was postanawia zrobić dla swojej rodziny wyjątkową pamiątkę – sesje świąteczną.
Dla nas – fotografów sesje świąteczne zaczynają się jednak już w listopadzie – żebyśmy zdążyli oddać Wam zdjęcia jeszcze przed świętami, abyście zdążyli wysłać kartki i przygotować fotograficzne prezenty – odbitki dla dziadków, kalendarze.

Pamiętajcie o tym planując swoje zdjęcia w kolejnym roku.

Do tej pory przychodziliście do mnie na klasyczne sesje rodzinne ze świątecznym akcentem, ale od tego roku (2019) postanowiłam lepiej się zorganizować – 3 scenki, pakiet startowy już od 5 zdjęć. Wszystko dzieje się  wyznaczonych przeze mnie terminach – zapisujecie się  na wybraną godzinę i działamy 🙂

Wy się dopiero szykujecie na te święta, a ja już w głowie mam scenki na przyszły rok! Będzie jeszcze piękniej, więcej światełek, więcej pierniczków, świąteczne piosenki i super atmosfera.

Szczegóły i zapisy ogłoszę pewnie już z początkiem września więc miejcie się na baczności. Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami z lat ubiegłych.

 

Merry Christmas everyone!

 

Share this post
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on mix
Share on pocket
Share on telegram
Share on whatsapp